Aplinkos tvarkymas Vilniuje, apželdinimas, aplinkotvarka | AGMINTA
15576
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15576,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.6.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.6.2,vc_responsive
 

APLINKOS TVARKYMAS

Esame labai lanksti kompanija, todėl tvarkome aplinką senose, apleistose sodybose, tvarkome apleistas pievas ir teritorijas. dabar tai ypač svarbu, kai už apleistas teritorijas yra priskaičiuojamos nemažos baudos.

 

Atliekame įvairius aplinkos tvarkymo darbus – pjauname krūmus, smulkiname šakas, pjauname senus ir nereikalingus medžius, rauname kelmus, sutvarkome šakas, išvežame medieną arba ją paliekame šeimininkui kaip malkas.

 

Atnaujiname senas pievas ir jas vėl galima prižiūrėti ir pjauti su paprasta žoliapjove. Naikiname krūmynus taip padidiname jau atrodo prarastą sklypo plotą. Po krūmų pjovimo nelieka jokių kelmukų, jokių krūvų. Po kažkiek laiko sužaliuoja plotas ir šeimininkai džiaugiasi.

 

Apačioje nuotraukose matote apleistos sodybos aplinkos tvarkymo darbų fragmentus. Sodyba labai gražioje vietoje, ant kalvos. Prieš mums pradedant darbus buvo išnaikintas senas sodas ir žemės paviršius buvo labai nelygus, beto buvo likę ir senų pastatų likučiai. Viskas buvo sutvarkyta, suformuotas lygus paviršius ir plokštumos.

Sklypo prie sodybos lyginimas
Sodybos teritorijos naujinimas
Apleistos sodybos teritorijos naujinimas

Reikalinga nemokama konsultacija? Susisiekite su mumis.