Sienos pievos atnaujinimas, aukštos žolės pjovimas | AGMINTA
15569
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15569,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.6.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.6.2,vc_responsive
 

SENOS PIEVOS ATNAUJINIMAS. PIEVŲ PJOVIMAS. ŽOLĖS PJOVIMAS

Mechanizuotu būdu su žoliapjove ir BOBCAT pjauname, smulkiname,apleistas, senai pjautas pievas, tvarkome sklypus, sodybas. Aukštos žolės pjovimui naudojame žoliapjovę-mulčerį. Galime pjauti ir labai aukštą, sumedėjusią įvairą augmeniją, žolę. Augmenija pjaunama labai žemai, todėl daug kupstų, kurmiarausių ir nelygumų tiesiog išlyginama. Net ir po pirmo pjovimo sklypas tampa lygesnis.

 

Jeigu turite labai kupstuotą, nelygią, labai senai nepjautą pievą ar sklypą, kurio negalite pjauti su žoliapjove at traktoriuku, mes galime jį sutvarkyti iki tinkamo lygio. Tam naudojame mulčerį (krūmapjovę), kuris visus nelygumus sufrezuoja ir paskleidžia didesniame plote. Šio būdo privalumas yra tas, kad susmulkinamas ir išlyginamas tik paviršius, o žolės šaknynas lieka nepažeistas, todėl jau po mėnesio žolė greitai atsigauna ir sužaliuoja. Taip Jūs gaunate labai greitą rezultatą ir nereikia jokių giluminių frezavimų, naujos žolės įrengimo darbų su visomis po darbų sekančiomis pasekmėmis. Tiesiog greita ir efektyvu.

 

Atliekame visus sklypo tvarkymo darbus.

„Bobcat"
„Bobcat"
Aukštos žolės pjovimas

Reikalinga nemokama konsultacija? Susisiekite su mumis.