Žemės kasimas, aplinkos tvarkymas | AGMINTA
15582
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15582,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.6.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.6.2,vc_responsive
 

ŽEMĖS DARBAI

MŪSŲ ĮMONĖS ATLIEKAMOS PASLAUGOS

Atliekame visus sklypo formavimo darbus. Su turima technika galime iškasti nedidelius tvenkinukus, suformuoti Jūsų sklypą, išlyginti žemės paviršių iki pat žolės sodinimo. Taip pat galime įrengti privažiavimo keliukus, suformuoti sankasas ir t.t.

 

Sklypo formavimui dažniausiai naudojame savo vikšrinį bobkatą ir jei reikia ekskavatorių su vartomu planiravimo kaušu. Paviršiaus paruošimui naudojame frezą ir grunto paruošėją, grunto šukas ir kitus padargus.

 

JEIGU TAI PADAROMA, MES PADARYSIM!!!!

 

Naudodami ekskavatorių ir krautuvą Bobcat galime ne tik lyginti, pervežti žemes, bet ir kasti duobes dekoratyviniams baseinams, rūsiams ir pan. Krautuvu kasant duobę reikia šiek tiek daugiau vietos, nei ekskavatoriumi, nes krautuvas turi įvažiuoti į kasamą duobę. Pasėmus pilną kaušą grunto, bobkatas išvažiuoja iš duobės, jis gali iš karto nuvežti tą gruntą į reikiamą vietą ir paskleisti jį, arba pilti į krūvas ten kur tas gruntas netrugdys tolimesniems darbams. Kasant duobes krautuvu BOBCAT, galima kasamą gruntą nesunkiai surušiuoti: juodžemį ar augalinį sluoksnį susandėluioti kitoje vietoje, o iškastą nederlingą gruntą pasklesiti toliau, o poto užpilti gerą gruntą ant viršaus.

„Bobcat"
„Bobcat"
Tvenkinėlis

Reikalinga nemokama konsultacija? Susisiekite su mumis.