Krūmų, medžių, pievų pjovimas, aplinkos tvarkymas | AGMINTA
Apleistų laukų tvarkymas, apleistos žemės švarkymas, krūmų pjovimas, kelmų naikinimas
15340
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15340,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.6.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.6.2,vc_responsive
 

Apie Mus

Apie Mūsų įmonę

        “AGMINTA“ jau penkiolika metų teikia aplinkos tvarkymo, kraštovaizdžio tvarkymo ir priežiūros paslaugas.

        Teikiame kokybiškas elektros perdavimo oro linijų 0,4-10 kV ir 110-330kV , dujotiekių, naftotiekio trasų valymo darbus.
Mechanizuotai ir rankiniu būdu pjauname, kertame krūmus, stambią augmeniją, pjauname-smulkinime miško tipo krūmapjovėmis. Pjauname pavojingus medžius.

      Pjauname, kertame krūmus, stambią augmeniją, pjauname-smulkinime miško tipo krūmapjovėmis. Su šiomis krūmapjovėmis galime nupjauti ir susmulkinti iki 18cm storio krūmus ir medžius, šakų krūvas. Tvarkome apleistus, krūmais apžėlusius sodus, žemės ūkio paskirties žemę, parkus, miškus, krūmais užaugusias senas pievas.  Paslaugas atliekame visoje Lietuvoje.

        Nuo 2018 metų įmonėje įdiegta  ISO 9001:2015 standartą atitinkanti kokybės vadybos sistema ir aplinkos apsaugos vadybos sistema pagal ISO 14001:2015 standartą.

     Tvarkome ir apleistas senas sodybas, pievas, sodus, sklypus. Pjauname, kertame krūmus dažniausiai naudodami frezas. Po krūmų frezavimo nelieka jokių kelmų, šakų krūvų ar atliekų. Po frezavimo yra galima paprasta ir įprasta sklypo priežiūra žoliapjovėmis.

     Atnaujiname vejas, išlyginame kupstus, kurmiarausius, nelygumus, lyginame ir formuojame senas vejas soduose, pievose. Mulčeriais-smulkintuvais šienaujame dideles, apleistas žoles, pievas. Pjaunant žolę smulkintuvu nelieka jokių pradalgių, visa susmulkinta žolė paskleidžiama visame plote.

     Taip pat nuomojame ratinius ir vikšrinius BOBCAT krautuvus ir mažąją žemės darbų techniką. Atliekame visus sklypo planiravimo, formavimo, tvarkymo darbus, kurių įprasta didelė technika kartais negali atlikti greitai ir kokybiškai. Gręžiame įvairaus diametro skyles pamatams, tvorų stulpams, kolonoms ir t.t.

     Nuomojame didelius vikšrinius krautuvus BOBCAT su įvairia prikabinama įranga.

     Bendrovėje dirba tik patyrę operatoriai ir  atestuoti specialistai, kurie suteiks visapusišką konsultaciją, o darbus atliks per trumpiausią įmanomą laiką ir pasiūlys optimaliausią darbų atlikimo eiliškumą ir užtikrins paslaugų kokybę.

      Visada siekiame teikti kokybiškas kraštovaizdžio tvarkymo ir priežiūros paslaugas, atitinkančias klientų poreikius ir teisės aktų, standartų ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 reikalavimus.

Greitis0%
Patikimumas0%
Naujausios Technologijos0%
Kvalifikuoti Specialistai0%

Reikalinga nemokama konsultacija? Susisiekite su mumis.