Sniego valymas | AGMINTA
15594
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15594,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.6.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.6.2,vc_responsive
 

SNIEGO VALYMAS

Mūsų Įmonės Atliekamos Paslaugos

Pasnigus, operatyviai valome aikšteles, teritorijas Vilniaus mieste ir jo apylinkėse. Sniego valymui naudojame padidinto tūrio BOBCAT kaušą (0,7kub arba 1.1kub) arba hidrauliškai valdomą sniego peilį, tai žymiai pagreitina valymo procesą ir užtikrina atliekamų darbų kokybę. Važiuodamas krautuvas gali stumti sniegą į vieną šoną, o važiuodamas atgal, pasukęs peilį į kitą pusę, sniegą vėl stumia į tą patį šoną. Tokiu būdu nevažinėjama “tuščiai”. Sniego peilis turi pritvirtintas gumas, kurios negadina , nebraižo ir neardo valomo pavišiaus. Labai tinka valyti trinkeles, kelius, takus parkuose.

 

Sniego krovimui ir stumdymui, gramdymui naudojame didelį sniego kaušą.

 

Kai sustumdytas sniegas trukdo žmonėms ar automobiliams, galime pakrauti ir išvežti savivarčiais į sniego savartynus ar į Jūsų nurodytą vietą.

 

Tas kas nori naktimis ramiai miegoti, o ryte, atvykus į darbą, rasti jau nuvalytą aikštelę, sudaro su mumis sniego valymo sutartis.

Reikalinga nemokama konsultacija? Susisiekite su mumis.